O klubu

/O klubu
O klubu 2021-07-09T22:49:58+00:00

O KLUBU LAZAR GYM

Vše začalo na jaře roku 2014 soukromými tréninky několika kamarádů. Lekce probíhaly ve fitcentru Visla v malém sále s jedním boxovacím pytlem.
Zafungovala ústní reklama a během několika málo měsíců se členská základna rozrostla a dosavadní prostor přestal býti dostačující.
Nové zázemí poskytla prostorná tělocvična v pražských Čimicích. První trénink zde proběhl 11. září 2014, a toto datum lze tedy brát jako zrod klubu, který následně dostal název Box-Pro.
Trénovat se začalo pravidelně 2x týdně a klub se dále rozrůstal. V létě roku 2015 proběhlo druhé a zatím poslední stěhování do modernější tělocvičny na Podhajských polích, která je pro potřeby boxu mnohem lépe vybavena. Počet tréninků se ustálil na 3 za týden.
Ke konci roku 2017 klub změnil název na LazarGym a pod tímto novým názvem 16. prosince poprvé nastoupili jeho svěřenci v zápasech amatérské ligy. Hned se ukázalo, že to byl krok správným směrem, neboť ze tří zápasů vyšli naši borci dvakrát vítězně. Jen tak dál!

CHCI PŘIJÍT NA TRÉNINK
0
ČLENŮ
0
DRUHY TRÉNINKŮ
0
dny v týdnu

PŘEDSTAVENSTVO LAZAR GYM

S kým se v našem klubu můžete potkat

MICHAL LAZAR
MICHAL LAZARPředseda klubu, trenér
Trenér boxu (držitel trenérského oprávnění IV. a III. třídy). Bývalý zápasník v amatérské soutěži, musel ukončit svou slibně se vyvíjející kariéru z důvodu vleklé nemoci.
PETRA LAZAROVÁ
PETRA LAZAROVÁMístopředsedkyně klubu, administrace
Má na starosti administrativní činnost oddílu a správu webových stránek.
JOSEF DŘEVO
JOSEF DŘEVOHospodář klubu
Nepostradatelná osoba, bez které by klubová pokladnička zela prázdnotou. Mimo jiné také aktivní člen, se kterým se můžete běžně potkat na tréninku.